Drzwi zewnętrzne Barański

Drzwi Barański – idealne drzwi do domów w Łodzi

Firma Barański jest jedną z największych pracowni stolarskich w Polsce. Są ekspertami drewna i o drewnie wiedzą wszystko. Już od ponad 30 lat tworzą drzwi najwyższej jakości o unikatowym wyglądzie. Nasi klienci cenią oryginalne wzornictwo, a także przełomowe rozwiązania technologiczne takie jak czytnik linii papilarnych czy klawiatura kodowa.

Drzwi drewniane do mieszkania – Barański Łódź

Firma Barański oprócz oferty na drzwi zewnętrzne wejściowe posiada również alternatywne rozwiązania dla klientów, którzy potrzebują drzwi wejściowych do mieszkania. Linia Barański Smart to drzwi do zadań specjalnych, głównie przeznaczone dla lokali wewnątrz budynku. Drzwi Smart wyróżniają przede wszystkim wyjątkowe parametry w zakresie akustyki (34 oraz 44 dB) oraz antywłamaniowości (pakiet RC2).

Katalogi drzwi Barański

Drewno to podstawa

Konstrukcja drzwi wewnętrznych oparta jest na drewnie, co nadaje im niezwykłą trwałość.  Dodatkowo piękny wygląd drewnianych słoi uzyskiwany jest dzięki naturalnym fornirom.

 

3-krotnie lakierowane

Każde wyprodukowane drzwi malowane są 3-krotnie metodą hydronomiczną za pomocą farb poliuretanowych, co zapewnia trwałą powierzchnię i wyjątkową intensywność kolorów.

 

Drzwi pod wymiar

Drzwi Barański tworzone są pod wymiar i jest możliwość idealnego dostosowania ich do każdego otworu. Naszych klientów nie ograniczają żadne ramy wymiarowe. Drzwi Barański są szyte na miarę.

 

Własny projekt

Pracownia stolarska Barański nie zamyka się tylko na wzory przedstawione w katalogu. Firma Barański zrealizuje indywidualny projekt klienta – drzwi marzeń !