Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne drewniane i metalowe Łódź

Wybór drzwi zewnętrznych do domu czy do mieszkania to bardzo ważna decyzja. To od niej zależy bezpieczeństwo domowników, zabezpieczenie przed włamywaczami, jak również ostateczne wykończenie i wygląd całego budynku. Proponowane przez nas drzwi zewnętrzne to produkty od znanych producentów. Ze względu na swoją wysoką jakość, solidność wykonania oraz ciekawy design, są to modele, które od lat cieszą się uznaniem naszych klientów. Różnią się funkcjonalnością, materiałami, z których zostały wykonane, a także elementami dekoracyjnymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu drzwi, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Drewniane drzwi zewnętrzne do domów, biur, mieszkań w mieście Łódź

Wentana oferuje drzwi zewnętrzne dla klientów z Łodzi i okolic. Sprzedajemy modele od takich firm, jak: Gerda, KMT, Delta oraz Wikęd. Są to zarówno zagraniczni, jak i polscy producenci, którzy nieustannie ulepszają tworzone przez siebie drzwi. Dzięki temu mamy zarówno klasyczne, jak i bardzo nowoczesne drzwi zewnętrzne do domów oraz mieszkań. Nie zabrakło także drzwi wewnętrznych, które stworzone są jako drzwi wejściowe, np.: z klatki schodowej do apartamentu czy z korytarza do biura. Są one nieco cieńsze niż klasyczne modele zewnętrzne, dzięki czemu idealnie dopasowują się do różnych wnętrz.

Funkcjonalne i bezpieczne, drewniane drzwi zewnętrzne dla naszych klientów w Łodzi

Drzwi montowane na zewnątrz muszą być odporne na zmienne warunki atmosferyczne, na zimno, szkodliwe działanie wody czy na zamarzanie. Dlatego tworzone są ze szczególną dbałością. Proponujemy między innymi modele od firmy Gerda. Są to drzwi zewnętrzne drewniane, ale występują także w wersji metalowej. Nasi klienci mają do wyboru drzwi panelowe oraz dwuskrzydłowe. Kolejny producent, KMT to twórca drzwi zewnętrznych o grubości skrzydła 75 mm oraz drzwi wewnętrznych o grubości 52 mm. Wypełnione są pianką poliuretanową oraz wyposażone są w systemy antywłamaniowe, w tym w szybę antywłamaniową P4 lub w szkło hartowane.

Poszczególne modele mają też wzmocnione, bardzo solidne zawiasy lub posiadają dodatkowe uszczelki czy ościeżnicę z przekładkami termicznymi, która dobrze izoluje i zapobiega utracie ciepła. Jednak drzwi zewnętrzne to również wyjątkowy design oraz dbałość o detale. Produkty mogą być drewniane lub metalowe. Mogą też zostać oklejoną okleiną w kolorze i o wzorze dębu czy orzechu. Do wyboru jest także kolor drzwi oraz elementy dekoracyjne, takie jak szybki czy konkretne klamki lub tłoczenia. W Wentana znajdziecie Państwo także przeciwpożarowe modele z firmy Delta czy wyjątkowe drzwi z Wikęd. Zapraszamy do naszego sklepu w Łodzi!