Bramy segmentowe

Zalety

  • Nowoczesne
  • Komfortowe
  • Energooszczędne
  • Trwałe i funkcjonalne zamykanie garaży, hal magazynowych itp.
     

Sterowanie

  • ręczne i/lub elektroniczne z pilotem
     

Kolorystyka

  • Bogata kolorystyka oraz różne rodzaje paneli pozwolą stworzyć Twoją unikalną bramę garażową.

Bramy segmentowe Hörmann

Bramy segmentowe firmy Hörmann wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bramy segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem - brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży.

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Dzięki takiej konstrukcji zapewniają maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Oprócz tego garażowe bramy segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym, zapewniają większą szerokość przejazdu i są optymalnie uszczelnione. Bramy firmy Hörmann występują w dwóch wersjach grubości – standardowy panel o grubości 42mm oraz brama ciepła, pasywna o grubości 67 mm.

Stać Państwa na ten komfort!

W naszym salonie Wentana Łódź otrzymają Państwo kompleksową ofertę na bramy garażowe firmy Hörmann oraz bramy garażowe firmy Fart Produkt, fachowe doradztwo oraz odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Bramy segmentowe Fart Produkt

Oszczędność miejsca:

Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę i zostają pod stropem. Dzięki temu zapewniają optymalną ilość miejsca do parkowania w garażu, jak i bezpośrednio przed nim. Co ważne, nasze bramy mogą być montowane już przy nadprożu od 70 mm.

Bezpieczeństwo i trwałość:

Wszystkie bramy firmy Fart-Produkt są wyposażone w sprężyny skrętne oraz solidną konstrukcję wykonaną ze stali ocynkowanej ogniowo dzięki czemu charakteryzują się długoletnią bezawaryjną i stabilną pracą. Specjalnie wyprofilowany kształt paneli bramowych eliminuje możliwość przytrzaśnięcia palców między segmentami.

Izolacja termiczna:

Doskonałą izolację termiczną zapewniają panele o grubości 40 mm wykonane z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo, powlekane poliestrem oraz wypełnione pianką poliuretanową. Bramy firmy Fart-Produkt są uszczelnione na całym obwodzie, trwałymi uszczelkami dzięki czemu do garażu nie przedostaje się wiatr, czy deszcz, a dolna uszczelka dodatkowo niweluje nierówności podłoża.

Komfort:

Dla osób ceniących komfort, firma Fart-Produkt oferuje bramy garażowe z napędem elektrycznym. Nie musisz opuszczać swojego samochodu, żeby otworzyć lub zamknąć bramę.

Indywidualne dopasowanie:

Bogata kolorystyka oraz różne rodzaje tłoczeń paneli pozwolą stworzyć Twoją unikalną bramę garażową.