Drzwi

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne — dystrybucja i montaż

Nasza oferta obejmuje modele zewnętrzne oraz wewnętrzne w wielu interesujących odsłonach. Mnogość projektów, wzorów oraz sposobów wykończenia pozwala nam odpowiedzieć na oczekiwania szerokiego grona klientów. Jesteśmy dystrybutorem artykułów takich producentów jak GERDA, KMT PORTA czy DRE. Poza sprzedażą oferujemy także usługę montażu zakupionego egzemplarza, który przeprowadza wykfalifikowana ekipa.

 

Wejście do domu, mieszkania lub apartamentu to z reguły pierwsza rzecz, która przyciąga wzrok Państwa oraz Państwa gości. Dlatego też warto zadbać o atrakcyjne wizualnie drzwi, które doskonale wkomponują się w całość aranżacji, jednocześnie mając na uwadze trwałość oraz jakość materiałów wykorzystanych do ich wykonania. Wentana to firma przykładająca olbrzymią wagę do balansu pomiędzy dwoma wspomnianymi aspektami — egzemplarze, których sprzedaż prowadzimy, w udany sposób łączą nietuzinkowe doznania estetyczne z długotrwałymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

Drzwi wewnętrzne

Ogromny wybór modeli oraz sposobów wykończenia, który zaspokoi nawet najbardziej wygórowane gusta. Drzwi wewnętrzne, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, to owoc pracy największych producentów wyposażenia domowego obecnych na rynku. Stawiamy na różnorodność oraz najwyższą jakość oferowanych rozwiązań.

Drzwi zewnętrzne

Wizualna maestria, mnogość wariantów do wyboru oraz gwarancja bezpieczeństwa. Drzwi zewnętrzne dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od wiodących producentów. Nie tylko świetnie wkomponują się w ogólny wystrój Państwa domu lub mieszkania, lecz przede wszystkim skutecznie ochronią przed niepożądanymi gośćmi.