Bramy rolowane

Zalety

  • Nowoczesne
  • Komfortowe
  • Energooszczędne
  • Trwałe i funkcjonalne zamykanie garaży, hal magazynowych itp.

Sterowanie

  • ręczne i elektroniczne z pilotem

Kolorystyka

  • Bogata kolorystyka oraz różne rodzaje paneli pozwolą stworzyć Twoją unikalną bramę garażową.

 

Bramy rolowane podobnie jak segmentowe pozwalają na zaoszczędzeniu przestrzeni. Kurtyna bramy rolowej nawijana jest na wał, który schowany jest w skrzynce. Bramy te zawsze wyposażone są w napęd.

Doskonale nadają się do hal magazynowych.

Garażowa brama rolowana RollMatic Hörmann

Rolowana brama garażowa RollMatic firmy Hörmann dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Dla garaży z małym nadprożem i/lub niewielką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wypełnione są równomiernie twardą pianką poliuretanową. Brama standardowo wyposażona jest w nowoczesny napęd firmy Hörmann, umieszczony na zewnątrz obudowy wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Bramy rolowane RollMatic można dopasować indywidualnie do wyglądu domu lub warunków montażowych w garażu. Do wyboru oferujemy 11 kolorów w tej samej cenie, które zapewnią wyjątkowy wygląd bramy. Z garażową bramą rolowaną RollMatic w każdej sytuacji znajdzie się odpowiednie rozwiązanie.

 

Bramy garażowe rolowane Fart Produkt

Prezentujemy automatyczne, rolowane bramy garażowe, które staną się wygodnym i gustownym uzupełnieniem budynku. Wykonane zostały z wytrzymałych tworzyw odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki specjalnym wzmocnieniom na powłoce nie powstają żadne przebarwienia ani zniekształcenia. W naszej ofercie znajduje się pełna automatyka bram garażowych. Proponujemy sprawdzone i nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zakupione produkty będą funkcjonowały bez zarzutu przez wiele kolejnych lat. Nasze rozwiązania stanowią doskonałe zabezpieczenie dla znajdującego się wewnątrz samochodu, urządzeń ogrodniczych oraz pozostałego sprzętu. Oprócz tego, dzięki zastosowanym materiałom, modele rolowane pełnią funkcję izolującą – wypełnione są pianką poliuretanową. Chronią zarówno przed zbyt niską, jak i zbyt wysoką temperaturą.

 

W naszym salonie Wentana Łódź otrzymają Państwo kompleksową ofertę na bramy garażowe firmy Hörmann bramy garażowe firmy Fart Produkt, fachowe doradztwo oraz odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.