Drzwi zewnętrzne Gerda

Drzwi Gerda Łódź

Gerda to firma powstała w 1987 roku, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Zamki i drzwi Gerda znane są z doskonałych systemów antywłamaniowych, a także kojarzone są jako zamki, których nie da się złamać czy zniszczyć. Dlatego ten producent od lat jest jednym z liderów na rynku. Firma proponuje przede wszystkim drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne, które zaprojektowane są wedle najnowszych technologii, trendów w designie oraz z uwzględnieniem wszelkich niezbędnych funkcjonalności. Są zawsze idealnie dopasowane do miejsca, w którym mają zostać zamontowane oraz do stworzone z precyzją, która pozwala na ich bezproblemowe używanie przez długie lata.

Solidne i bardzo wytrzymałe drzwi Gerda

Zewnętrzne drzwi Gerda są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia oraz czynniki atmosferyczne. Nie szkodzi im deszcz, mroźna zima czy pies, który drapie skrzydło drzwi. Zaprojektowane są tak, by zapewniać ciepło oraz chronić w każdej sytuacji. Dobra izolacja oraz struktura tłumiąca hałasy to kwestie, do których Gerda przywiązuje bardzo dużą wagę. Ale znana jest przede wszystkim z solidnych systemów antywłamaniowych, które instalowane są w każdym profesjonalnym modelu. Firma proponuje drzwi dwuskrzydłowe, jak i panelowe. Kolejną propozycją od znanego producenta są drzwi wewnętrzne, które doskonale sprawdzają się na korytarzu czy na klatce schodowej.

Katalog drzwi do domów

Drzwi Gerda dla wszystkich zainteresowanych w mieście Łódź - najpopularniejsze modele

Drzwi Gerda dostępne są w różnych kolorach oraz wzorach. Są to modele Standard, jak i Premium, które zaskakują różnorodnością, solidnością oraz doskonałym wykonaniem z najlepszych materiałów. Istnieje możliwość zamawiania drzwi i dopasowywania ich do szerokości futryny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych drzwiami Gerda do naszego sklepu w Łodzi.

Katalog drzwi do mieszkań

Drzwi Gerda dla klientów z Łodzi - jakie są najpopularniejsze modele?

  • Drzwi Gerda Comfort 60
  • Drzwi akustyczne Gerda Premium 60 z pakietem antywłamaniowym RC2, RC3 oraz RC4
  • Drzwi akustyczne i antywłamaniowe Gerda Star 60
  • Drzwi Gerda ThermoPrime 
  • Drzwi Gerda ThermoPremium
  • Drzwi Gerda Optima 60
  • Drzwi Gerda Optima 50
  • Drzwi Gerda Select