Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Łódź

Rolety zewnętrzne to funkcjonalne, nowoczesne oraz coraz modniejsze elementy wyposażenia mieszkania lub też domu. Współcześnie montaż rolet uwzględniany jest już podczas tworzenia projektów budowlanych, dzięki czemu istnieje możliwość poczynienia pewnych oszczędności. Co równie ważne, montaż rolet zewnętrznych przynosi ich posiadaczom wiele korzyści, poprawiając jednocześnie poziom bezpieczeństwa mieszkańców. Nic więc dziwnego, że na rozwiązanie to decyduje się coraz więcej osób!

Rolety zewnętrzne dla naszych klientów w mieście Łódź

 

Warto również wspomnieć, że sposób działania rolet zewnętrznych, które można zakupić w naszej łódzkiej firmie jest niezwykle prosty. Tego typu elementy montowane są oczywiście na zewnątrz budynku, tuż przed okiennymi ramami. Klasyczne rolety zbudowane są ze specjalnych profili, które zostały połączone ze sobą w jedną całość, nazywaną także pancerzem. Tak wykonaną roletę umieszcza się na specjalnie przygotowanych do tego prowadnicach, montowanych bezpośrednio do ściany danego budynku lub też do ram okiennych. Sterowanie roletami może być wykonywane z wykorzystaniem specjalnych napędów, lub też ręcznie, w zależności od Państwa wymagań.

Rolety zewnętrzne z naszego sklepu z Łodzi – dlaczego warto je nabyć?

 

Rolety zewnętrzne pochodzące z naszego sklepu w Łodzi to doskonała izolacja termiczna, która eliminuje jednocześnie szkodliwe działanie promieniowania UV. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że może ono prowadzić do płowienia mebli, blaknięcia kolorów farb oraz tapet znajdujących się na ścianach, co w łatwy sposób można uniknąć. Co równie ważne, rolety zewnętrzne dają możliwość regulację napływu światła – od 100% zaciemnienia, poprzez delikatny półmrok, aż do całkowitej jasności. To właśnie dzięki temu w letnie i upalne dni pomieszczenia będą skutecznie chronione przed przegrzaniem. Wystarczy bowiem przed wyjściem z domu opuścić rolety, dzięki czemu nie będą one się nagrzewać.

Rolety zewnętrzne chronią wnętrza przed włamaniami, nasłonecznieniem, stanowią dobrą izolację termiczną.

Wykonywane są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Szukasz rozwiązania dla siebie? Zadzwoń (500 610 446) lub przyjdź do naszego Salonu.