Rolety i żaluzje

Rolety i żaluzje — dystrybucja i montaż

Elementy wyposażenia domowego o niewątpliwie praktycznym zastosowaniu, jednocześnie mogące znacząco wzbogacić i ożywić wystrój mieszkania. Rolety i żaluzje — zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne — to funkcjonalne dodatki, za pomocą których mogą Państwo w prosty sposób odmienić charakter swojego wnętrza. Mnogość wariantów do wyboru oraz szeroka paleta kolorystyczna dają niezrównane możliwości aranżacyjne, a szybki montaż i niezwykle intuicyjna obsługa stanowią gwarancję wygody i komfortu.

Oprócz czysto estetycznej, tego rodzaju wyposażenie spełnia także szereg funkcji praktycznych. Ochrona przeciwwłamaniowa, regulacja światła wpadającego do pomieszczenia, powstrzymywanie owadów — to tylko niektóre z zalet modeli zewnętrznych i wewnętrznych, których sprzedaż prowadzimy. Szeroki wybór odmian i wariacji, w tym modele rzymskie oraz panelowe, oraz trwałość wykonania pozwalająca na wieloletnią eksploatację również przyczyniły się do popularności tego rozwiązania.

Zewnętrzne

Doskonała izolacja świetlna i termiczna, która zapewni państwu komfort w upalne dni. Rolety zewnętrzne to długotrwałe rozwiązanie, niosące ze sobą wiele korzyści, które w znaczny sposób podnoszą standard codziennego funkcjonowania. Artykuły te podnoszą także poziom bezpieczeństwa ze względu na właściwości antywłamaniowe.

Moskitiery

Dyskretne, a zarazem niezwykle funkcjonalne. Moskitiery to dodatki okienne, które okazują się nieocenione w sezonie letnim, kiedy to populacja owadów może naprawdę dawać się we znaki. Przewiewne siatki umożliwiają bezproblemowy przepływ powietrza, jednocześnie skutecznie zatrzymując nieproszonych gości.

Wewnętrzne

Stylowe uzupełnienie wystroju wnętrza, a zarazem funkcjonalny dodatek chroniący przed niepożądanymi promieniami UV. Rolety i żaluzje wewnętrzne zasłużenie zyskują na popularności — prosty montaż oraz banalna obsługa w połączeniu z licznymi zaletami to kombinacja, obok której nie sposób przejść obojętnie.