Moskitiery

Moskitiera – praktyczny element wyposażenia domu

Nowoczesne produkty z tej kategorii pozwolą Ci swobodnie wietrzyć wnętrza latem, bez ryzyka, że do środka dostaną się owady. Moskitiera to funkcjonalna zasłona okienna, która przepuszcza światło oraz powietrze, a także nie zaburza widoku z zewnątrz. Zastosujesz ją nie tylko na oknach, ale również na drzwiach balkonowych.  Moskitiera pozwoli Ci się ochronić przed owadami. Dostępne produkty są odporne na działanie promieni słonecznych, więc posłużą Ci przez wiele sezonów letnich.

Moskitiera – którą wybrać ?

W naszym salonie Wentana Łódź dostępna jest moskitiera drzwiowa, ale również szeroki wybór modeli, które doskonale nadają się na okna. Spośród wielu produktów można wyróżnić moskitiery rolowane oraz moskitiery plisowane, będące wygodną alternatywą dla standardowych modeli. Dzięki specjalnemu mechanizmowi możesz swobodnie spuszczać je bądź przesuwać. W naszej ofercie znajdziecie także moskitierę ramkową, która jest wykonana w formie obramowanej siatki, gdzie konstrukcja jest wykonana z aluminium w różnych kolorach do wyboru.

Moskitiera – niewidoczny przyjaciel

Nowoczesne moskitiery mają bardzo drobne oczka, które zapewniają ochronę nawet przed najmniejszymi owadami. Jednocześnie nie przesłaniają nam one widoków za oknem i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Jeszcze do niedawna najpopularniejsze były proste moskitiery w postaci siatki ze szklanego włókna, które mocowaliśmy do ramy okna za pomocą taśmy. Obecnie wypierają je moskitiery ramkowe z aluminium. Wszystkie elementy ramki są odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego jest to inwestycja na długie lata.