Drzwi zewnętrzne Wikęd

Drzwi najwyżej jakości – drzwi Wikęd

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być trwałe, estetyczne i funkcjonalne.

Przejdź do katalogu

Drzwi Wikęd dopasowane do potrzeb klienta

Oferujemy Państwu Drzwi Zewnętrzne firmy Wikęd w 6 podstawowych liniach. Każdy z tych rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w wielu kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach z Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko dostępne w przystępnej cenie.

 

Drzwi pasywne do każdego domu w Łodzi

W swojej ofercie posiadamy specjalną grupę drzwi pasywnych. Drzwi te cechują się nad wyraz niskimi współczynnikami przenikalności ciepła. Oznacza to, że drzwi nie stanowią problemu podczas mroźnych zim, kiedy to ogrzewanie obiektów stanowi podstawę. Drzwi pasywne pozwalają na oszczędzenie na ogrzewaniu domu/mieszkania - zatrzymują ciepło, robiąc to w sposób nowoczesny i do tego stylowy. Dzięki temu nie muszą Państwo wydawać pieniędzy na ogrzewanie, które będzie mogło pracować znacznie wydajniej i na zdecydowanie "mniejszych obrotach". Drzwi pasywne Wikęd Termo Prestige spełnią wszelkie normy budownictwa pasywnego a do tego nie muszą Państwo rezygnować z nowoczesnego designu drzwi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami - eleganckie, stylowe i nowoczesne drzwi pasywne czekają na Was

 

Inteligentne technologie – nowoczesne rozwiązania drzwi Wikęd

Poznaj świat inteligentnych rozwiązań. Firma Wikęd proponuje nietuzinkowe rozwiązani dla wymagających klientów, którzy idą z duchem czasu. Postaw na wygodę, pewność i bezpieczeństwo wybierając technologiczne dodatki do drzwi zewnętrznych WIKĘD! Zwiększ prestiż i funkcjonalność swojej inwestycji dzięki nowatorskim udogodnieniom. Drzwi firmy Wikęd możemy dodatkowo wyposażyć w takie funkcje jak: czytnik linii papilarnych, klawiaturę kodową czy inteligentny system kontroli zdalnej WiSmart.