Stolarka aluminiowa Ponzio

Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych.

Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa. Obiekty zaprojektowane oraz wykonane w systemach Ponzio można więc zobaczyć w wielu krajach na całym świecie, gdzie współtworzą obraz nowoczesnej architektury. Suma doświadczeń zdobytych podczas 70-letniej tradycji firmy na rynkach światowych oraz 25-letniej działalności na rynku polskim, lokują Grupę Ponzio w gronie największych dostawców systemów aluminiowych na świecie.

 

Z dumą przedstawiamy naszym Klientom okna aluminiowe firmy Ponzio – doświadczonego producenta nowoczesnych systemów, które są stosowane w budownictwie na całym świecie.

 

Wśród produktów dostępnych w naszej ofercie znajdują się modele oferujące bardzo wysoki poziom izolacyjności termicznej. Oznacza to, że wytworzone w domu ciepło nie „ucieka” tak łatwo na zewnątrz, co nie tylko zwiększa komfort osób znajdujących się w pomieszczeniu, lecz także pozwala zmniejszyć wydatki przeznaczone na ogrzewanie. Ponadto, producent zaprojektował profile w taki sposób, aby można było je wyjątkowo łatwo łączyć za pomocą przemyślanego systemu okuć.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Masz pytania dotyczące konkretnych rozwiązań wykorzystywanych w drzwiach oraz oknach aluminiowych Ponzio? Chcesz uzyskać informację, z jakimi normami zgodne są kształtowniki wykorzystane w produkcji? Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub wyślesz maila, z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz – na życzenie Klienta – pomożemy przy montażu!

PONZIO PT 50

PONZIO PT 52

PONZIO PE 68 OKNA

PONZIO PE 68 DRZWI