Okna plastikowe PCV Aluplast

Firma Wentana w swojej ofercie posiada między innymi okna firmy ALUPLAST. Aluplast to jeden z największych producentów okien w Polsce.

Okna Aluplast charakteryzują się wysoką jakością, a jednocześnie atrakcyjną ceną. Szeroki wybór profili daje możliwość spersonalizowania okien do potrzeb klienta. Bogaty wybór różnego rodzaju listew przyszybowych stwarza dodatkowe możliwości stylizacji okien i dopasowanie do charakteru wnętrza. W skład bogatej oferty produktowej Aluplast wchodzi szereg systemów profili okiennych: od najpopularniejszych profili o głębokości zabudowy 70 mm, aż po profile z przeznaczeniem do domów pasywnych.

 

Różnorodne szerokości powierzchni widocznych  w profilach okiennych i różna głębokość zabudowy umożliwiają wybór najlepszego rozwiązania dla danego budynku i umożliwia dotrzymanie nawet najbardziej surowych norm o ochronie ciepła. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Firma Wentana w Łodzi oferuje nowoczesne okna PCV na profilu Aluplast doskonale dopasowane do każdego wnętrza.

 

Szukasz rozwiązania dla siebie ? Zadzwoń – 500 610 446, lub odwiedź Nas w salonie!