Rodzaje moskitier - które wybrać?

Jest ciepły, letni wieczór. Spędzasz czas z rodziną. Nagle słyszysz ten charakterystyczny dźwięk i już wiesz, że to nie będzie spokojna noc. Okres wakacyjny sprzyja otwieraniu okien. Chcemy przecież wpuścić do wnętrza więcej świeżego powietrza oraz powitać promienie słoneczne, jak tylko nastanie poranek. Niestety jest to także sezon o wzmożonej aktywności owadów. Komary, ćmy, osy i muchy potrafią uprzykrzyć nam życie oraz pozostawić po sobie bolesne i swędzące ślady w postaci ukąszeń oraz użądleń. Wydajemy majątek na środki chemiczne i emitery ultradźwięków, które po pewnym czasie tracą swoją skuteczność. Warto więc zdecydować się na znacznie prostsze i tańsze rozwiązanie - moskitiery. Jaki rodzaj wybrać? Sprawdź!

 

Moskitiera plisowana - doskonała ochrona przed owadami

Sprawdzi się w miejscach, gdzie zastosowano duże przeszklenia drzwiowe – balkony przesuwne, wyjście na taras lub HST. Wykonana została z ekstradowanego aluminium. Wyróżnia się długotrwałą wytrzymałością i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Niweluje bariery dla osób starszych i poruszających się na wózku.


Estetyka i prostota w jednym, czyli poznaj moskitiery ramkowe

Można je zastosować do każdego typu okna. Aluminiowa rama jest odporna na zmienne warunki pogodowe, wygięcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Cechuje ją minimalistyczny wygląd oraz łatwy i wygodny montaż. Występuje w kilku stylowych kolorach, takich jak: biały, brąz, antracyt (c. szary), orzech, złoty dąb, mahoń, winchester oraz dąb bagienny. Może również być lakierowana w odcieniach z palety RAL.


Wygodne i łatwe w obsłudze moskitiery rolowane

Chronią nie tylko przed owadami i insektami, ale także opadami z drzew i kwiatów. Występują w wersji pionowej oraz poziomej. Sprawdzą się w przypadku okien dachowych i drzwi balkonowych. Mocowane są do listwy hakowej, która znajduje się na dole otworu.


Moskitiery drzwiowe – co warto o nich wiedzieć?

Powstały z ciężkich profili aluminiowych. Wyposażone zostały w specjalne narożniki wzmocnione wysokiej jakości tworzywem sztucznym. Posiadają także praktyczne zawiasy samozamykające. Można je zamontować do ramy okiennej lub ściany. Są niezwykle wygodne w użytkowaniu.


Oto możliwości moskitiery przesuwnej

Dostosowane są do wszystkich typów drzwi i okien. Małe oczka siatki zatrzymują insekty każdej wielkości, a nawet ograniczają przenikanie do wnętrza domu kurzu, pyłków i liści. Jednocześnie nie ingerują w swobodną cyrkulację powietrza.

0
Feed

Zostaw komentarz