Jakie drzwi wejściowe wybrać?

Czy wiesz, jak wiele ważnych funkcji pełnią drzwi zewnętrzne? Stanowią wizytówkę Twojego domu, chronią przed intruzami, a także zapewniają doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Dlatego wybór odpowiedniego modelu warto powierzyć specjalistom z firmy Wentana z Łodzi.

Drzwi wejściowe minimalizują straty ciepła, co jest szczególnie ważne w sezonie jesienno-zimowym. Stanowią solidną barierę dla mrozu, silnego wiatru oraz deszczu. Co więcej, w budynkach zlokalizowanych w sąsiedztwie ruchliwych ulic zmniejszają hałas przejeżdżających samochodów.


Na co zwrócić uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne?

  • Rodzaj drzwi zewnętrznych - wykonane z drewna klejonego warstwowo, tworzywa sztucznego (PCV), stali lub aluminium.
  • Jedno- lub dwuskrzydłowe - powinny umożliwiać swobodne wchodzenie i wychodzenie z budynku, wygodne zamykanie i otwieranie, a także wnoszenie wielkogabarytowych przedmiotów.
  • Właściwości dźwiękoszczelne, które w dużej mierze zależą od materiału zastosowanego wewnątrz skrzydeł, tzw. wkładu akustycznego. Im wyższy współczynnik RA, tym drzwi lepiej chronią przed hałasem z zewnątrz.
  • Systemy antywłamaniowe, na które składają się mocne zawiasy oraz wzmocnione ościeżnice i zamki. Klasa RC1N zapewnia podstawową ochronę, RC1 – zabezpiecza przed włamaniem przy zastosowaniu siły fizycznej, RC2N i RC2– prostych narzędzi, RC3 i RC4 – akcesoriów typu łom lub młotek, RC5 – elektronarzędzi, a RC6 – elektronarzędzi o dużej mocy.


Wentana Łódź - niezawodne drzwi zewnętrzne


Wentana oferuje niezawodne drzwi wejściowe dla klientów z Łodzi i okolic. Oferujemy modele sprawdzonych na rynku, renomowanych producentów, takich jak: Wikęd, Gerda czy Delta. Stawiamy na nienaganną jakość wykonania, solidność zastosowanych mechanizmów oraz nowoczesny design. Gwarantujemy wysoką funkcjonalność, która idzie w parze z atrakcyjnymi walorami estetycznymi. Dostarczamy egzemplarze drewniane, które występują także w wersji metalowej. Nasi klienci mają do wyboru drzwi panelowe oraz dwuskrzydłowe.


Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą już dziś zachęcamy do złożenia zamówienia - znajdziesz nas Łodzi.

0
Feed

Zostaw komentarz